Fotele biurowe w Ergo-Fotel.pl

Fotele biurowe

oferowane przez nasz sklep są ergonomiczne i należą do dwóch kategorii. Pierwsza kategoria to fotele biurowe z funkcją obrotu, używane do stałej pracy, druga - fotele biurowe tradycyjne, użytkowane doraźnie. Fotel biurowy na kółkach z funkcją obrotu to główna oferta naszego sklepu.

Bestsellery
Ergomax Flexi PLUS - Mesh + Siatka
Ergomax Flexi PLUS - Mesh + Siatka
799,00 zł
szt.
Ergomax Ergohuman - siatka
Ergomax Ergohuman - siatka
2 099,00 zł
szt.
Ergomax Flexi - Mesh + Siatka
Ergomax Flexi - Mesh + Siatka
799,00 zł
szt.
Fotel biurowy Ergomax IOO - siatka
Fotel biurowy Ergomax IOO - siatka
1 979,00 zł
szt.
Ergomax Ergohuman Premium - siatka
Ergomax Ergohuman Premium - siatka
2 979,00 zł
szt.
Uchwyt na monitor
Uchwyt na monitor
199,00 zł
szt.
Pulpit pod laptop do wysięgników
Pulpit pod laptop do wysięgników
49,00 zł
szt.
Fotele i krzesła do komputera (komputerowe)

Czym wyróżniają się krzesła i fotele do komputera? W zasadzie są to te same produkty, które używamy w pracy biurowej, która zazwyczaj w dużej części jest pracą z komputerem. Specyficzna pozycja pracy wymaga dobrej organizacji całego stanowiska pracy, najlepiej zrobionej kompleksowo. Oczywiście biurko oraz krzesła i fotele do komputera są w tym wypadku najważniejsze. Pozostałe elementy to podstawa pod klawiaturę oraz monitor, a konkretnie sposób i wysokość usytuowania ekranu. 

Fotele komputerowe mają możliwość wielopłaszczyznowej regulacji po to, aby można było dostosować kształt fotela do sylwetki siedzącego. Jest to jeden z najważniejszych wymogów dla foteli do komputera, ponieważ decyduje o pozycji jaką przyjmuje ciało pracownika. Pracownik może usiąść wygodnie na fotelu komputerowym, bez wymuszonej pozycji ciała, która powoduje szybkie zmęczenie i bóle. W przypadku kręgosłupa dochodzi jeszcze unikanie urazów, które wynikają z długotrwałej nieprawidłowej pozycji ciała. 

Kwestia materiałów obiciowych foteli do komputera jest o tyle istotna, że z jednej decydują o trwałości, z drugiej o komforcie pracy. Nie chodzi tylko o miłe w dotyku obicia, ale przede wszystkim o wentylację i zapobieganie poceniu się. Mówimy o komforcie pracy, ale ten wymóg w stosunku do foteli komputerowych jest jednym z ważniejszych. 

Czym się różnią krzesła do komputera od foteli? Różnice są niewielkie, ponieważ te same wymogi obowiązują krzesła komputerowe. Jedynie w krzesłach komputerowych stosowane są nieco tańsze materiały i jest mniej regulacji. Za to cena krzeseł komputerowych jest niższa niż foteli, dlatego przy mniej intensywnym użytkowaniu krzesło do komputera jest alternatywa dla fotela komputerowego.

Fotel komputerowy krzesło komputerowe

Przejdź do sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl