Krzesła dla graczy (fotele)

Fotele dla graczy mogą specyficzny kształt zapewniający dobre trzymanie sylwetki, pasy bezpieczeństwa i inne bajery, które maja zapewnić o wyjątkowości fotela. Niestety życie to nie tylko gra i poza niewielką liczbą graczy zawodowych, użytkownicy potrzebują fotela bardziej uniwersalnego. W tym wypadku fotel dla gracza będzie ten sam co do pracy za biurkiem. Przekonamy się, że nie będzie to jego wadą, a wręcz przeciwnie - to jedna z jego zalet.

Jeśli spędzamy długie godziny na graniu to fotel dla gracza musi spełniać te same wymagania co fotel do pracy. Gramy w pozycji siedzącej, która nie jest naturalną pozycją człowieka, dlatego musimy zadbać, aby było nam wygodnie. Musimy przyjmować niewymuszoną pozycję ciała, aby nie męczyć się zbyt szybko i narzekać na bóle pleców. Gracz musi więc wyregulować wymiary fotela do własnej sylwetki. Ponadto fotel dla gracza powinie umożliwiać zajęcie pozycji do relaksu, czyli odchylenie oparcia i zagłówka. Widać więc, że fotele dla graczy to praktycznie ten sam produkt co fotele obrotowe do pracy siedzącej.

Gracz spędza na fotelu wiele godzin, czasem więcej niż w pracy, więc tym bardziej trzeba zadbać o jakość fotela dla gracza. Materiały obiciowe odporne na ścieranie i umożliwiające przepływ powietrza to podstawowe wymagania. Gracz nie poci się, więc odczuwa komfort. Jeszcze jedno - fotel dla gracza musi być stabilny, solidny i wytrzymały mechanicznie, a przede wszystkim musi to być fotel ergonomiczny. Takie są fotele z naszej oferty. 

Czym się różni krzesło dla gracza od fotela? Niewiele, ponieważ wymagania są identyczne. Krzesło dla graczy mają zastosowane tańsze materiały obiciowe, mogą mieć również mniej funkcji regulacyjnych. Krzesła dla graczy możesz kupić w naszym sklepie na zamówienie, natomiast fotele biurowe są w stałej ofercie. Polecamy model Ergohuman, dobry dla graczy i dla pracujących w domu.

fotel dla gracza Fotele dla graczy

Przejdź do sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl